Коридор після польської візи та безвізу у 2019 році.

«ПОЛЬЩА ВІДМІНИЛА КОРИДОРИ» — саме такі назви до статей ми бачимо у верхніх запитах пошукової системи Google. Також соцмережами ширяться чутки, що з 1-го січня 2019 року начебто відмінили коридори і багато хто планує нашвидкоруч отримати піврічну візу і їхати працювати. На жаль, це не так. Ніхто коридори не відміняв. 
Через внесення змін у правила оформлення та видачі запрошень для відкриття візи з січня 2018 року, працівники, які відкрили візу у 2017 році, могли, не чекаючи коридору, подати документи для оформлення нової візи. Але це було лише тимчасово, і по суті, коридор як був так і залишився. Тепер багато хто думає, що з настанням 2019 року коридори по візах і безвізу анулюються , хоча це не так — КОРИДОРИ Є!
Як же зробити так що б можна було їхати на роботу, не чекаючи на коридор? 
БЕЗВІЗ
Після того, як людина відпрацювала в Польщі по безвізу 90 днів, їй необхідно 90 днів пробути в Україні. Тільки після цього можна повторно їхати знову по безвізу на 90 днів.
Для офіційного працевлаштування по безвізу в Польщі, роботодавець оформляє для працівника запрошення (Oświadczenie) на 90 днів. Після того як ці 3 місяці відпрацьовано, багато хто хоче повернутися на ту саму роботу, і ось тут є нюанс: піврічне запрошення (Oświadczenie) Вам не видадуть, бо 90 днів вже відпрацьовано, а видадуть запрошення знову лише на 90 днів. З таким запрошенням візу відкрити НЕ МОЖНА, так як власникам біометричних паспортів не відкривають візу менше ніж на 97 днів. 
Висновок, по безвізу працювати офіційно не дуже вигідно, так як повторно візу відкрити не можна, якщо звичайно, Ви не отримали карту побиту або воєводське запрошення на рік.
Як уникнути коридор після безвізу?
* Відкривати річну візу на запрошення від Воєводи
* Відкривати візу на сезонні роботи на 9 місяців
ПІВРІЧНА ВІЗА
Якщо наприклад, Ви відкрили піврічну візу в Польщу ( 180/360 або 180/180 ), то після її закінчення, потрібно пів року бути на території України. 
180/180 — це означає що 180 днів Ви БЕЗПЕРЕРВНО працюєте в Польщі а 180 днів потрібно перебувати на території України. 
180/360 — це означає що Ви можете працювати в Польщі 180 днів протягом року з перервами. 
Після піврічної візи можна поїхати по безвізу в Польщу виключно як ТУРИСТ — легально після піврічної візи по безвізу працювати не можна, так як йде коридор.
Як уникнути коридор після піврічної візи? 
* Відкривати нову візу на запрошення від Воєводи (віза на рік)
* Відкривати візу на запрошення на сезонні роботи
РІЧНА ВІЗА
Після того як Ви відкрили річну візу на запрошення від Воєводи — Ви можете перебувати весь рік в Польщі без виїзду. Після річної візи на запрошення від воєводи коридорів немає і не було — це одна з найбільш вигідних віз за терміном перебування і відсутності коридорів.
Що робити після того, як закінчилася річна віза?
* Можна їхати на роботу по безвізу на 90 днів
* Можна відкривати піврічну робочу візу
* Можна відкривати візу на сезонні роботи (9 місяців)
* Можна отримати таку ж річну візу
ВІЗА НА СЕЗОННІ РОБОТИ
Після того як закінчиться віза на сезонні роботи, а вона відкривається на 9 місяців, коридор діє до кінця року. Тобто, таку ж сезонну візу можна відкривати з наступного року. 
Що робити після закінчення візи на 9 місяців?
* Їхати по безвізу на 90 днів, можна і як турист і на роботу
* Відкривати піврічну візу
* Відкривати візу на запрошення від Воєводи на рік
Так, справді, у зв’язку з новими законами початку 2018 року, коридори по візах D05, які були відкриті по запрошеннях старого зразка 2017 року — анулювались. На цьому все — відміни коридорів, про яку багато хто говорить — нема, це скоріше був одноразовий бонус до закону 2018 року. Тому «ВІДМІНА КОРИДОРІВ 2019» — виключно маркетинговий хід .

 • Share

4 комментария

 1. Іван

  Скажіть по вартості запрошення скількі буде кошувати https://multi-viza.com.ua/viza-2/zaproshennya-na-pivroku-oswiadczenie/
  тут вартість нормальна чи не доого?

  • admin

   Здравствуйте! Стоимость полугодичного приглашения 1500 грн

 2. Артур

  Дброго вечора скажіть будь лакска чи потрібно перетинати кордон я заїхав по візі 06.02.20 віза да 20.02.20 чи можна неперетинаючи залишитись по біометрії біометрія повна 90 днів?

  • admin

   Здравствуйте! Это не информационный сайт,а сайт по трудоустройству

leave a Comment